ART / Lithographs / Litograph 7336547
nr 733 6547
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Hugo Zuhr (1895-1971), 62/450, subject size: 43x55,
LITOGRAPH (F), Hugo Zuhr (1895-1971), 62/450, motivets mått: 43x55
Hugo Zuhr, Swedish painter, born 1895, dead 1971.
600
Monday January 9 2012
at 18:13:57